Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (1060 entries)

note: Translators: %s is the current item index.
en: Item #%d
nb_NO: Element #%d

en: All Posts
nb_NO: Alle innlegg

en: This Post
nb_NO: Dette innlegget

en: WP Dashboard
nb_NO: WP kontrollpanel

en: Upgrade Now
nb_NO: Opgrader nå

en: Upgrade
nb_NO: Oppgrader

en: you are not allowed to perform this action
nb_NO: du har ikke lov til å utføre denne handlingen

en: Pagination
nb_NO: Paginering

en: Container
nb_NO: Beholder

en: Hue
nb_NO: Kulør

en: Exclusion
nb_NO: Utelukkelse

en: Difference
nb_NO: Forskjell

en: Add New Container
nb_NO: Legg til ny beholder

[ctx: Flex Container Control]
en: Default
nb_NO: Standard

[ctx: Flex Container Control]
en: Direction
nb_NO: Retning

en: Import Export
nb_NO: Import eksport

en: Convert
nb_NO: Konverter

[ctx: Flex Item Control]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Flex Item Control]
en: Size
nb_NO: Størrelse

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom Order
nb_NO: Tilpasset rekkefølge

[ctx: Flex Item Control]
en: End
nb_NO: Slutt

[ctx: Flex Item Control]
en: Order
nb_NO: Rekkefølge

[ctx: Flex Item Control]
en: Stretch
nb_NO: Strekk

[ctx: Flex Item Control]
en: Center
nb_NO: Midtstill

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom Width
nb_NO: Tilpasset bredde

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom
nb_NO: Tilpasset

[ctx: Flex Item Control]
en: Default
nb_NO: Standard

[ctx: Flex Container Control]
en: Stretch
nb_NO: Strekk

[ctx: Flex Container Control]
en: End
nb_NO: Slutt

en: Convert to container
nb_NO: Forvandle til beholder

en: Add New Page Template
nb_NO: Legg til ny sidemal

en: Connect & Activate
nb_NO: Koble til og aktiver

en: Log
nb_NO: Logg

en: Perspective
nb_NO: Perspektiv

en: Rotate Y
nb_NO: Roter Y

en: Rotate X
nb_NO: Roter X

en: 3D Rotate
nb_NO: 3D-roter

en: Transform
nb_NO: Forvandle

[ctx: Typography Control]
en: Word Spacing
nb_NO: Ordavstand

en: Custom Code
nb_NO: Tilpasset kode

en: Privacy Policy
nb_NO: Personvern

en: Terms of Service
nb_NO: Tjenestevilkår

en: Saturation
nb_NO: Metning

en: Luminosity
nb_NO: Lysstyrke

en: Lighten
nb_NO: Lysere

en: Darken
nb_NO: Mørkere

en: Multiply
nb_NO: Multipliser

en: Screen
nb_NO: Skjerm

en: Overlay
nb_NO: Overlegg

en: Page Transitions
nb_NO: Sideforvandlinger

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Favorites
nb_NO: Favoritter

en: Submissions
nb_NO: Innsendinger

en: Color Sampler
nb_NO: Fargeplukker

en: Hidden Elements
nb_NO: Skjulte elementer

en: Responsive Preview
nb_NO: Responsiv forhåndsvisning

en: Sections
nb_NO: Seksjoner

en: API Key
nb_NO: API-nøkkel

en: Incompatible
nb_NO: Inkompatibel

en: Compatible
nb_NO: Kompatibel

en: Compatibility unknown
nb_NO: Ukjent kompatibilitet

en: Round
nb_NO: Rund

en: No-repeat
nb_NO: Ikke gjenta

en: Repeat
nb_NO: Gjenta

en: Bottom Right
nb_NO: Bunn høyre

en: Bottom Left
nb_NO: Bunn venstre

en: Bottom Center
nb_NO: Bunn midten

en: Top Right
nb_NO: Topp høyre

en: Top Left
nb_NO: Topp venstre

en: Top Center
nb_NO: Topp midten

en: Center Right
nb_NO: Midt høyre

en: Center Left
nb_NO: Midt venstre

en: Center Center
nb_NO: Midt midten

en: Scale
nb_NO: Skaler

en: Optional
nb_NO: Valgfritt

en: Swap
nb_NO: Bytt

en: Hexagon
nb_NO: Heksagon

en: Need More Shapes?
nb_NO: Trenger du flere fasonger?

en: Mask
nb_NO: Maske

en: Triangle
nb_NO: Triangel

en: Sketch
nb_NO: Skisse

en: Fit
nb_NO: Pass

en: Y Position
nb_NO: Y-posisjon

en: X Position
nb_NO: X-posisjon

en: Widescreen
nb_NO: Bredskjerm

en: Tablet Extra
nb_NO: Nettbrett ekstra

en: Mobile Extra
nb_NO: Mobil ekstra

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
nb_NO: Prøv Elementor Pro og design dine skjemaer visuelt med et kraftig verktøy.

en: Want to design better MailChimp forms?
nb_NO: Har du lyst til og lage bedre MailChimp skjemaer?

en: Use Elementor Pro and enjoy unlimited integrations, visual design, templates and more.
nb_NO: Bruk Elementor Pro og gjør nytte av ubegrenset med integreringer, visuelt design, maler og mer.

en: Using popups on your site?
nb_NO: Bruker du popup-vinduer på ditt nettsted?

en: Build outstanding popups using Elementor Pro and get more leads, sales and subscribers.
nb_NO: Bygg flotte popup-vinduer med Elementor Pro og få mer trafikk, salg og abonnementer.

en: Managing a multi-user site?
nb_NO: Har du en nettside med mange brukere?

en: With Elementor Pro, you can control user access and make sure no one messes up your design.
nb_NO: Med Elementor Pro kan du begrense bruker tilganger og sørge for at ikke dine instillinger og design blir rotet til av andre brukere.

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
nb_NO: Database oppdatering kjører i bakgrunnen. Tar det en stund?

en: Flower
nb_NO: Blomst

en: Repeat-y
nb_NO: Gjenta-y

en: Repeat-x
nb_NO: Gjenta-x

en: Start Import
nb_NO: Start import

en: Start Export
nb_NO: Start eksport

en: Using Elementor & Contact Form 7?
nb_NO: Bruker Elementor og Kontaktskjema 7?

en: Using WooCommerce?
nb_NO: Bruker WooCommerce?

en: Love using Elementor?
nb_NO: Liker å bruke Elementor?

en: Template Kits
nb_NO: Mal-sett

en: Import / Export Kit
nb_NO: Import / eksport-sett

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: The uploaded file could not be moved
nb_NO: Den opplastede filen kunne ikke flyttes

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nb_NO: Beklager, men denne filtypen er ikke tillatt av sikkerhetshensyn.

note: translators: %s: Max file size.
en: Remote file is too large, limit is %s
nb_NO: Filen er for stor, grensen er %s

en: Downloaded file has incorrect size
nb_NO: Nedlastet fil har ugyldig størrelse

en: Zero size file downloaded
nb_NO: Tom fil lastet ned.

en: Remote server did not respond
nb_NO: Serveren responderte ikke

en: LTR
nb_NO: VTH

en: RTL
nb_NO: HTV

en: Text Direction
nb_NO: Tekstretning

en: Path
nb_NO: Bane

en: The file does not exist, please try again.
nb_NO: Filen eksisterer ikke, vennligst forsøk igjen.

note: translators: %s: Post author.
en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
nb_NO: Kunne ikke importere forfatter %s. Deres innlegg vil bli tilordnet inneværende bruker.

en: Invalid file type
nb_NO: Ugyldig filtype

en: Could not create temporary file.
nb_NO: Kunne ikke opprette midlertidig fil.

note: translators: 1: WordPress error message, 2: WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
nb_NO: Forespørsel mislyktes på grunn av en feil: %1$s (%2$s)

en: Fetching attachments is not enabled
nb_NO: Å hente vedlegg er ikke slått på

note: translators: %s: Menu slug.
en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
nb_NO: Menyelement ignorert på grunn av ugyldig identifikator: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
nb_NO: Menyelement ignorert på grunn av anglende identifikator.

note: translators: %s: Author display name.
en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
nb_NO: Kunne ikke opprette ny bruker for %s. Dennes innlegg vil knyttes til nåværende bruker.

en: Starting Point
nb_NO: Startpunkt

en: Word Spacing
nb_NO: Ordavstand

en: Show Path
nb_NO: Vis bane

en: Path Type
nb_NO: Banetype

en: Add Your Curvy Text Here
nb_NO: Legg til din kurvede tekst her

en: Text Path
nb_NO: Tekstbane

en: Wave
nb_NO: Bølge

en: Install & Activate
nb_NO: Installer og aktiver

en: Find an Expert
nb_NO: Finn en ekspert

en: Active by default
nb_NO: Aktiv som standard

en: Experiments
nb_NO: Eksperimenter

en: Stable
nb_NO: Stabil

en: Release Candidate
nb_NO: Utgivelseskandidat

en: Elementor Developer Edition
nb_NO: Elementor utviklerutgave

en: Inactive by default
nb_NO: Inaktiv som standard

en: Development
nb_NO: Utvikling

en: Accessibility Improvements
nb_NO: Forbedringer av tilgjengelighet

en: No available experiments
nb_NO: Ingen tilgjengelige eksperimenter

en: Edit Landing Page
nb_NO: Endre Landingside

en: Add New Landing Page
nb_NO: Legg Til Ny Landingside

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: New Landing Page
nb_NO: Ny landingside

en: All Landing Pages
nb_NO: Alle landingssider

en: No landing pages found in trash
nb_NO: Ingen landingssider funnet i papirkurven

en: No landing pages found
nb_NO: Ingen landingssider funnet

en: Search Landing Pages
nb_NO: Søk landingssider

en: View Landing Page
nb_NO: Se landingsside

en: Landing Pages
nb_NO: Landingssider

en: Landing Page
nb_NO: Landingsside

note: translators: %s: Elementor plugin name.
en: Tested up to %s version
nb_NO: Testet opp til versjon %s

en: Plugin
nb_NO: Utvidelse

en: Keep my settings
nb_NO: Behold mine innstillinger

[ctx: Page Template]
en: Theme
nb_NO: Tema

en: Choose SVG
nb_NO: Velg SVG

en: Global Colors
nb_NO: Globale farger

en: Breakpoint
nb_NO: Avbruddspunkt

en: Saved Color
nb_NO: Lagret farge

en: Site Settings
nb_NO: Nettstedsinnstillinger

en: User Preferences
nb_NO: Brukerpreferanser

en: Site Logo
nb_NO: Nettstedslogo

en: Site Name
nb_NO: Nettstedsnavn

en: Site Identity
nb_NO: Nettstedsidentitet

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Rows Gap
nb_NO: Radavstand

en: Apply Link On
nb_NO: Bruk lenken på

en: Items
nb_NO: Elementer

en: Fill
nb_NO: Fyll

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Site Favicon
nb_NO: Nettstedsikon

en: Choose description
nb_NO: Velg beskrivelse

en: Site Description
nb_NO: Nettstedsbeskrivelse

en: Choose name
nb_NO: Velg navn

en: Breakpoints
nb_NO: Avbruddspunkter

en: Default Page Layout
nb_NO: Standard sideoppsett

en: Layout Settings
nb_NO: Innstillinger for oppsett

en: Panel Width
nb_NO: Panelbredde

en: Error
nb_NO: Feil

note: translators: 1: Width number pixel, 2: Height number pixel.
en: Suggested image dimensions: %1$s × %2$s pixels.
nb_NO: Foreslått bildestørrelser er: %1$s × %2$s piksler.

en: Reset Data
nb_NO: Tilbakestill data

en: Watch the Full Guide
nb_NO: Se hele veiledningen

en: Enable Unfiltered File Uploads
nb_NO: Slå på ufiltrerte filopplastinger

en: Body
nb_NO: Kropp

en: Click here to run it now
nb_NO: Klikk her for å kjøre den nå

en: Focus
nb_NO: Fokus

en: Field
nb_NO: Felt

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Form Fields
nb_NO: Skjemafelter

en: Paragraph Spacing
nb_NO: Avstand mellom avsnitt

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: Draft
nb_NO: Kladd

en: Download image
nb_NO: Last ned bilde

en: Pin it
nb_NO: Fest det

en: Share on Twitter
nb_NO: Del på Twitter

en: Share on Facebook
nb_NO: Del på Facebook

en: Fullscreen
nb_NO: Fullskjerm

en: Attributes
nb_NO: Attributter

en: Dynamic Tags
nb_NO: Dynamiske eiketter

en: The upgrade process includes a database update
nb_NO: Oppgraderingsprosessen inkluderer en databaseoppdatering

note: translators: %s: Widget title.
en: %s Widget
nb_NO: %s-widget

en: Default Kit
nb_NO: Standard kit

en: Custom Attributes
nb_NO: Tilpassede attributter

en: Meet Our Attributes
nb_NO: Møt våre attributter

en: Share
nb_NO: Del

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Elementor Dynamic Content
nb_NO: Elementor dynamisk innhold

en: Attributes lets you add custom HTML attributes to any element.
nb_NO: Attributter lar deg legge til tilpassede HML-attributter til ethvert element.

en: Navigation Icons Size
nb_NO: Størrelse på navigasjonsikoner

en: Toolbar Icons Size
nb_NO: Størrelse på verktøylinje-ikoner

en: You’re missing out!
nb_NO: Du går glipp av!

en: Already connected.
nb_NO: Allerede tilkoblet.

en: Pause on Interaction
nb_NO: Pause ved interaksjon

note: translators: %s: Video provider
en: %s Video Player
nb_NO: %s videoavspiller

en: Background Position
nb_NO: Bakgrunnsposisjon

en: Contain
nb_NO: Innehold

en: Cover
nb_NO: Omslag

en: Background Size
nb_NO: Bakgrunnsstørrelse

note: translators: %s: Remote user.
en: Connected as %s
nb_NO: Tilkoblet som %s

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Light
nb_NO: Lys

en: Auto Detect
nb_NO: Auto-detekter

en: Preferences
nb_NO: Preferanser

en: UI Theme
nb_NO: Tema for brukergrensesnitt

en: Usage Data Sharing
nb_NO: Deling av bruksdata

en: Add Your Custom Icons
nb_NO: Legg til tilpassede ikoner

en: Custom Icons
nb_NO: Tilpassede ikoner

en: Transition
nb_NO: Forvandling

en: Duration
nb_NO: Varighet

[ctx: Background Control]
en: Images
nb_NO: Bilder

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
nb_NO: Lysbildefremvisning

en: Clear Log
nb_NO: Tøm logg

en: Basic Gallery
nb_NO: Enkelt galleri

en: Line
nb_NO: Linje

[ctx: shapes]
en: Trees
nb_NO: Trær

[ctx: shapes]
en: Squares
nb_NO: Kvadrater

[ctx: shapes]
en: Stripes
nb_NO: Striper

[ctx: shapes]
en: Leaves
nb_NO: Løvblader

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
nb_NO: Halvsirkler

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
nb_NO: Grantre

[ctx: shapes]
en: Dots
nb_NO: Prikker

[ctx: shapes]
en: Rectangles
nb_NO: Rektangler

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
nb_NO: Parallellogram

[ctx: shapes]
en: Rhombus
nb_NO: Rombe

[ctx: shapes]
en: Pluses
nb_NO: Plusstegn

[ctx: shapes]
en: Arrows
nb_NO: Piler

[ctx: shapes]
en: Zigzag
nb_NO: Sikksakk

[ctx: shapes]
en: Wavy
nb_NO: Bølget

[ctx: shapes]
en: Squared
nb_NO: Kvadratisk

[ctx: shapes]
en: Slashes
nb_NO: Skråstreker

[ctx: shapes]
en: Multiple
nb_NO: Flere

[ctx: shapes]
en: Curved
nb_NO: Buet

[ctx: shapes]
en: Curly
nb_NO: Krøllete

en: Amount
nb_NO: Mengde

en: Add Element
nb_NO: Legg til element

en: Next
nb_NO: Neste

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Out
nb_NO: Ut

en: In
nb_NO: Inn

en: Ken Burns Effect
nb_NO: Ken Burns-effekt

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
nb_NO: Dette dekkebildet vil erstatte bakgrunnsvideoen i tilfelle videoen ikke kan lastes.

en: Play On Mobile
nb_NO: Spill på mobil

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
nb_NO: YouTube/Vimeo-lenke eller lenke til videofil (mp4 er anbefalt).

en: Reinstall
nb_NO: Installer på nytt

en: Post
nb_NO: Publiser

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
nb_NO: Det oppsto en feil. Den valgte versjonen er ugyldig. Prøv å velge annen versjon.

note: translators: %s: Path to .htaccess file.
en: File Path: %s
nb_NO: Filbane: %s

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Document not found.
nb_NO: Dokument ikke funnet.

en: Choose Video
nb_NO: Velg video

en: Play Once
nb_NO: Spill én gang

en: Upload SVG
nb_NO: Last opp SVG

en: Icon Library
nb_NO: Ikonbibliotek

en: All Icons
nb_NO: Alle ikoner

en: Sign Up
nb_NO: Registrer deg

en: Your Email
nb_NO: Din e-post

en: Deprecated
nb_NO: Foreldet

en: Template not exist.
nb_NO: Malen eksisterer ikke.

en: Need Help
nb_NO: Trenger hjelp

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
nb_NO: Dit nettsteds .htaccess-fil ser til å mangle.

en: Some of your theme files are missing.
nb_NO: Noen av dine temafiler mangler.

en: Responsive visibility will take effect only on preview or live page, and not while editing in Elementor.
nb_NO: Responsiv synlighet vil bare virke på forhåndsvisning og den levende siden, ikke mens du redigerer i Elementor.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
nb_NO: Vi anbefaler at du bare aktiverer denne funksjonen om du forstår sikkerhetsriskoen som er involvert.

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
nb_NO: Som en beta-tester vil du motta en oppdatering som inkluderer en testversjon av Elementor og innholdet direkte til e-posten din

en: Get Beta Updates
nb_NO: Få beta-oppdateringer

en: Font Awesome Upgrade
nb_NO: Oppgradering av Font Awesome

en: Load Font Awesome 4 Support
nb_NO: Last inn støtte for Font Awesome 4

en: Font Awesome - Solid
nb_NO: Font Awesome - heltrukken

en: Font Awesome - Regular
nb_NO: Font Awesome - vanlig

en: Font Awesome - Brands
nb_NO: Font Awesome - varianter

en: Upgrade To Font Awesome 5
nb_NO: Oppgrader til Font Awesome 5

en: Elementor will try to sanitize the unfiltered files, removing potential malicious code and scripts.
nb_NO: Elementor vil prøve å rense SVG-filene ved å fjerne potensiell skadelig kode og skript.

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
nb_NO: Vær oppmerksom! Å tillate opplasting av filer (SVG og JSON inkludert) er en potensiell sikkerhetsrisiko.

en: This file is not allowed for security reasons.
nb_NO: Denne filen er ikke tillatt av sikkerhetsgrunner.

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Overflow
nb_NO: Overflyt

en: Get Help
nb_NO: Få hjelp

en: Please note!
nb_NO: Vennligst merk!

en: Fixed
nb_NO: Festet

en: Absolute
nb_NO: Absolutt

en: Vertical Align
nb_NO: Vertikal justering

en: Motion Effects
nb_NO: Bevegelseseffekter

en: Super Admin
nb_NO: Nettverksadministrator

en: Space Evenly
nb_NO: Jevn avstand

en: Space Around
nb_NO: Avstand rundt

en: Vertical Orientation
nb_NO: Vertikal orientering

en: Horizontal Orientation
nb_NO: Horisontal orientering

en: Horizontal Align
nb_NO: Horisontal justering

en: Offset
nb_NO: Avstand

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
nb_NO: Har du problemer med å laste Elementor? Vennligst aktiver sikkermodus for å feilsøke.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
nb_NO: Dette problemet ble trolig forårsaket av en av dine utvidelser eller tema.

en: Choose File
nb_NO: Velg fil

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
nb_NO: Filtrer etter kategori

[ctx: Template Library]
en: All Categories
nb_NO: Alle kategorier

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
nb_NO: Lagrede maler

note: translators: %s: Current post name.
en: Continue reading %s
nb_NO: Fortsett å lese %s

en: (more&hellip;)
nb_NO: (mer&hellip;)

[ctx: Background Control]
en: Y Position
nb_NO: Y-posisjon

[ctx: Background Control]
en: X Position
nb_NO: X-posisjon

[ctx: Background Control]
en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Get Popup Builder
nb_NO: Skaff Popup Builder

[ctx: Template Library]
en: Category
nb_NO: Kategori

[ctx: Template Library]
en: Categories
nb_NO: Kategorier

[ctx: Template Library]
en: Templates
nb_NO: Maler

en: Location
nb_NO: Sted

en: Order By
nb_NO: Sorter etter

en: Read More Text
nb_NO: Tekst for Les mer

en: Continue reading
nb_NO: Fortsett å lese

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: External URL
nb_NO: Ekstern URL

note: translators: %d: Interval in minutes.
en: Every %d minutes
nb_NO: Hvert %d minutt

en: Enable Safe Mode
nb_NO: Aktiver sikkermodus

en: Can't Edit?
nb_NO: Kan ikke redigere?

en: Disable Safe Mode
nb_NO: Deaktiver sikkermodus

en: Safe Mode ON
nb_NO: Sikkermodus PÅ

en: Cannot enable Safe Mode
nb_NO: Kan ikke aktivere sikkermodus

en: Safe Mode
nb_NO: Sikkermodus

en: Still experiencing issues?
nb_NO: Har du fortsatt problemer?

en: Editor successfully loaded?
nb_NO: Redigeringsverktøy lastet inn?

en: Elementor Data Updater
nb_NO: Elementor dataoppdatering

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
nb_NO: Databaseoppdateringsprosessen er nå fullført. Takk for at du oppdaterte til siste versjon!

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
nb_NO: Din nettstedsdatabase trenger oppdateres til siste versjon.

en: Not Supported
nb_NO: Ikke støttet

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Plugins
nb_NO: Utvidelser

en: Disconnect
nb_NO: Koble fra

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Disconnected successfully.
nb_NO: Frakoblet.

en: Connected successfully.
nb_NO: Tilkoblet.

en: Custom Caption
nb_NO: Tipasset bildetekst

en: Attachment Caption
nb_NO: Bildetekst for vedlegg

en: Future
nb_NO: Fremtid

en: Stars
nb_NO: Stjerner

en: Outline
nb_NO: Omriss

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Star Rating
nb_NO: Stjernevurdering

en: Quit
nb_NO: Avslutt

en: Keyboard Shortcuts
nb_NO: Tastatursnarveier

en: Customizer
nb_NO: Tilpasser

en: Menus
nb_NO: Menyer

en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: Homepage
nb_NO: Hjemmeside

en: Create
nb_NO: Opprett

en: Go To
nb_NO: Gå til

en: Redo
nb_NO: Gjør på nytt

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Finder
nb_NO: Finner

en: Show / Hide Panel
nb_NO: Vis / skjul panel

en: Any Video
nb_NO: Enhver video

en: Rating Scale
nb_NO: Vurderingsvekt

en: Type to find anything in Elementor
nb_NO: Skriv for å finne hva som helst i Elementor

en: Current Video Channel
nb_NO: Nåværende videokanal

en: Unmarked Color
nb_NO: Umerket farge

en: Unmarked Style
nb_NO: Umerket stil

en: Poster
nb_NO: Forfatter

en: Welcome to Elementor
nb_NO: Velkommen til Elementor

en: Create Your First Page
nb_NO: Lag din første side

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
nb_NO: Når du har fylt siden din med innhold, vil dette vinduet gi deg en oversikt over alle side-elementene. På denne måten kan du enkelt flytte på enhver seksjon, kolonne eller widget.

en: Hide Notification
nb_NO: Skjul varsling

en: Happy To Help
nb_NO: Glad for å kunne hjelpe

en: Congrats!
nb_NO: Gratulerer!

en: Enter your URL
nb_NO: Oppgi din URL

en: Lazy Load
nb_NO: Lat lasting

en: Empty
nb_NO: Tom

en: Getting Started
nb_NO: Kom i gang

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: Paste URL or type
nb_NO: Lim inn eller skriv URL

en: Create Your First Post
nb_NO: Lag ditt første innlegg

en: Debug Bar
nb_NO: Feilsøkingslinje

en: Inner Section
nb_NO: Indre seksjon

en: Editing Handles
nb_NO: Redigeringshåndtak

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
nb_NO: Vis redigeringshåndtak ved sveving over elementets redigeringsknapp.

en: Easy Navigation is Here!
nb_NO: Enkel navigasjon er her!

[ctx: Filter Control]
en: Hue
nb_NO: Kulør

en: Single
nb_NO: Enkel

en: Video Info
nb_NO: Video-info

en: Site
nb_NO: Nettsted

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Copy
nb_NO: Kopiér

en: Drag widget here
nb_NO: Dra widgeter hit

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
nb_NO: CSS-filtre

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
nb_NO: Metning

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
nb_NO: Kontrast

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
nb_NO: Lysstyrke

[ctx: Filter Control]
en: Blur
nb_NO: Uklar

en: Start Time
nb_NO: Starttid

en: End Time
nb_NO: Sluttid

en: Button ID
nb_NO: Knapp-ID

en: Artwork
nb_NO: Kunstverk

en: Blend Mode
nb_NO: Blandet modus

en: I have Elementor Pro
nb_NO: Jeg har Elementor Pro

en: Elementor Debugger
nb_NO: Elementor feilsøking

en: Specify an end time (in seconds)
nb_NO: Angi en sluttid (i sekunder)

en: Specify a start time (in seconds)
nb_NO: Angi en starttid (i sekunder)

en: Self Hosted
nb_NO: Selvbetjent

en: Back to WordPress Editor
nb_NO: Tilbake til WordPress redigering

note: translators: %s: Template type label.
en: Add New %s
nb_NO: Legg til ny %s

note: translators: %d: Number of rows.
en: %d row affected. | %d rows affected.
nb_NO[0]: %d rader berørt
nb_NO[1]: %d rader berørt

en: Opacity
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Something went wrong.
nb_NO: Noe gikk galt.

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
nb_NO: Elementor lerret

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
nb_NO: Elementor full bredde

en: Max Width
nb_NO: Maks bredde

en: Position
nb_NO: Posisjon

note: translators: 1: Elementor, 2: Link to plugin review
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
nb_NO: Likte du %1$s? Gi oss gjerne en %2$s vurdering. Vi setter virkelig pris på din støtte!

en: Knowledge Base
nb_NO: Kunnskapsbase

en: This template includes the header, full-width content and footer
nb_NO: Denne malen inkluderer topp seksjonen, full bredde innhold og bunn seksjonen

en: No header, no footer, just Elementor
nb_NO: Ingen topp seksjon, ingen bunn seksjon, kun Elementor

en: Current
nb_NO: Nåværende

en: Page Layout
nb_NO: Sideoppsett

en: Default Page Template from your theme.
nb_NO: Standard sidemal fra ditt tema.

en: Play Video
nb_NO: Start video

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: All
nb_NO: Alle

[ctx: Template Library]
en: My Templates
nb_NO: Mine maler

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
nb_NO: Bruk maler til å lage ulike deler av siden din, og gjenbruk de hvor som helst med et klikk.

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
nb_NO: Tilpassede fonter tillater deg å legge til dine egne font typer og bruke de i dine Elementor prosjekter for  å skape et unikt uttrykk.

en: More actions
nb_NO: Flere valg

en: Search Templates:
nb_NO: Søk i maler

en: Pages
nb_NO: Sider

[ctx: Border Control]
en: Groove
nb_NO: Spor

note: translators: %s: Document title.
en: %s Settings
nb_NO: %s innstillinger

en: Want to give access only to content?
nb_NO: Vil du gi tilgang til kun innhold?

en: Role Excluded
nb_NO: Denne rollen er ekskludert

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
nb_NO: Bestem hva dine brukere kan redigere i Elementor

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Document
nb_NO: Dokument

en: Token Expired.
nb_NO: Token er utløpt.

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
nb_NO: Legg til maler og gjenbruk dem hvor du vil i dine nettsider. Du kan enkelt eksportere og importere dem til andre prosjekter, for en mer optimalisert arbeidsflyt.

note: translators: %s: Template type label.
en: Create Your First %s
nb_NO: Opprett din første %s

en: Custom Fonts
nb_NO: Andre font typer

en: Role Manager
nb_NO: Tilgangspanel

en: Create Template
nb_NO: Opprett ny mal

en: Select the type of template you want to work on
nb_NO: Velg type mal du vil jobbe utifra

en: This tag has no settings.
nb_NO: Denne taggen har ingen innstillinger

en: Fallback
nb_NO: Reserveløsning

en: Inline
nb_NO: På linje

en: Choose Template Type
nb_NO: Velg maltype

en: Enter template name (optional)
nb_NO: Skriv inn navn på mal (valgfritt)

en: Name your template
nb_NO: Gi malen din et navn

en: Add Your Custom Fonts
nb_NO: Legg til egne font typer

en: No access to editor
nb_NO: Ingen tilgang til tekstbehandler

en: Body Style
nb_NO: Stil på brødtekst

en: Action not found.
nb_NO: Finner ikke handlingen

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
nb_NO: Velg hvor mange bilder som skal flytte seg samtidig.

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
nb_NO: Husk: Vedlegg virker kun på forhåndsvisning for Desktop

en: Create New Post
nb_NO: Opprett nytt innlegg

en: Google (Early Access)
nb_NO: Google (tidlig tilgang)

en: Current Version
nb_NO: Nåværende versjon

en: Privacy Mode
nb_NO: Privat Modus

en: Enter your image caption
nb_NO: Legg inn din bildetekst

en: Enter your code
nb_NO: Legg inn din kode

en: Add Your Heading Text Here
nb_NO: Legg til din overskrift her

en: Dismiss alert
nb_NO: Avvis varsel

en: Enter your description
nb_NO: Legg inn din beskrivelse

en: This is an Alert
nb_NO: Dette er et varsel

en: Active Icon
nb_NO: Aktivt ikon

note: translators: 1: Editing date, 2: Author display name.
en: Last edited on %1$s by %2$s
nb_NO: Sist redigert %1$s av %2$s

note: translators: 1: Saving date, 2: Author display name.
en: Draft saved on %1$s by %2$s
nb_NO: Utkast lagret %1$s av %2$s

en: Dismiss
nb_NO: Avvis

en: Published
nb_NO: Publisert

en: No Results Found
nb_NO: Ingen resultat funnet

en: Select File
nb_NO: Velg fil

en: or
nb_NO: eller

en: Import Template to Your Library
nb_NO: Importer mal til ditt bibliotek

en: Click here
nb_NO: Klikk her

en: Want to learn more about the Elementor library?
nb_NO: Vil du lære mer om Elementor biblioteket?

en: Favorite
nb_NO: Favoritt

en: Creation Date
nb_NO: Opprettelsesdato

en: Created By
nb_NO: Opprettet av

en: Search
nb_NO: Søk

en: My Favorites
nb_NO: Mine favoritter

en: Popular
nb_NO: Populær

en: New
nb_NO: Ny

en: Import Template
nb_NO: Importer mal

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Drag & Drop
nb_NO: Dra og slipp

en: Hide Panel
nb_NO: Skjul panel

en: Save as Template
nb_NO: Lagre som mal

en: Save Draft
nb_NO: Lagre utkast

en: Save Options
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: Preview Changes
nb_NO: Forhåndsvis endringer

en: Back to default
nb_NO: Tilbake til standard

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
nb_NO: Gjennomstrek

[ctx: Typography Control]
en: Overline
nb_NO: Overstrek

[ctx: Typography Control]
en: Underline
nb_NO: Understrek

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
nb_NO: Dekorasjon

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: (opens in a new window)
nb_NO: (åpnes i et nytt vindu)

en: News & Updates
nb_NO: Nyheter og oppdateringer

en: Recently Edited
nb_NO: Nylig redigert

en: Elementor Overview
nb_NO: Elementor oversikt

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

note: translators: %s: Document title.
en: Hurray! Your %s is live.
nb_NO: Hurra! Din %s er på nett.

en: Create New Page
nb_NO: Opprett ny side

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Search Widget:
nb_NO: Søke widget:

en: Unlinked values
nb_NO: Frakoblede verdier

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
nb_NO: Dra og slipp din .JSON eller .zip malfil

en: Enter your shortcode
nb_NO: Skriv inn din kortkode

en: When you turn on privacy mode, YouTube/Vimeo won't store information about visitors on your website unless they play the video.
nb_NO: Når du aktiverer privatmodus vil Youtube ikke lagre informasjon om besøkende på siden din, med mindre de spiller av videoen.

en: Access denied.
nb_NO: Ingen tilgang

en: Disable Default Fonts
nb_NO: Deaktiver standard fonter

en: End
nb_NO: Slutt

en: The preview could not be loaded
nb_NO: Forhåndsvisningen kunne ikke lastes inn

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
nb_NO: Vi beklager, men noe gikk galt. Klikk "Lær mer" og følg stegene for en rask løsning.

en: Update Notification
nb_NO: Oppdater melding

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
nb_NO: Når du påbegynner arbeidet, vil du kunne gjenta / gjøre om alle handlinger du gjør i redigeringsverktøyet.

en: UI Hover Color
nb_NO: UI farge når musepeker er over link

en: UI Color
nb_NO: UI farge

en: Actions
nb_NO: Valg

en: Switch to Revisions tab for older versions
nb_NO: Gå til Tidligere versjoner tabben for eldre versjoner

en: Revisions
nb_NO: Tidligere versjoner

en: History
nb_NO: Tidligere versjoner

en: No History Yet
nb_NO: Ingen historikk ennå

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Mute
nb_NO: Lyd av

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
nb_NO: Velg en Elementor-mal JSON-fil eller en .zip-fil med Elementor maler, og disse vil dukke opp i din maloversikt.

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
nb_NO: Tekstskygge

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
nb_NO: Åpner alle bildelinker i et Lightbox popup vindu. Lightbox-funksjonen vil automatisk virke på alle bilder som legges inn.

en: Image Lightbox
nb_NO: Bilde lightbox

en: Version Control
nb_NO: Versjonskontroll

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
nb_NO: OBS: Vi anbefaler ikke å oppdatere til en beta-versjon på nettsider du har aktive for kunder, eller nettsider som er i bruk.

en: Beta Tester
nb_NO: Beta-tester

en: Become a Beta Tester
nb_NO: Bli en Beta-tester

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
nb_NO: Advarsel: Husk å ta en sikkerhetskopi av din database før du ruller tilbake.

en: Rollback Version
nb_NO: Tidligere versjon

en: Switch Editor Loader Method
nb_NO: Endre redigérers innlastingsmetode

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
nb_NO: Definérer avstanden mellom widgets (Standard: 20)

en: Rollback to Previous Version
nb_NO: Rull tilbake til tidligere versjon

en: Animation Delay
nb_NO: Animasjonens forsinkelse

en: Transition Duration
nb_NO: Overgangens varighet

en: Widgets Space
nb_NO: Avstand for widgets

en: Add nofollow
nb_NO: Legg til nofollow

en: Open in new window
nb_NO: Åpne i nytt vindu

en: Link Options
nb_NO: Link valg

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
nb_NO: Utover

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
nb_NO: Posisjon

note: translators: %s: Elementor version.
en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
nb_NO: Opplever du et problem med Elementor versjon %s? Rull tilbake til en tidligere versjon før problemet oppstod.

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
nb_NO: Slå på Beta-tester for å motta varsler når en ny Beta-versjon av Elementor eller Elementor Pro er tilgjengelig. Beta-versjoner vil ikke installeres automatisk. Du har alltid valget å ignorere den.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
nb_NO: Bruk internt CSS som er innbakt i headerkoden på siden. For feilsøking ifm server konfigureringskonflikter og for å håndtere utviklingsmiljøer.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
nb_NO: Bruk eksterne CSS-filer alle genererte stilsett. Velg denne innstillingen for bedre ytelse (anbefalt).

en: Internal Embedding
nb_NO: Intern innbaking av kode

en: External File
nb_NO: Ekstern fil

en: CSS Print Method
nb_NO: CSS Print metode

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
nb_NO: For feilsøking ifm server-konfigurasjons konflikter.

en: Enable
nb_NO: Aktivér

en: Disable
nb_NO: Deaktivér

en: Space
nb_NO: Avstand

en: Drop Cap
nb_NO: Små versaler

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
nb_NO: Elementor tillater at du skjuler sidetittel. Dette fungerer for alle teamer som benytter "h1.entry-title" metoden. Hvis ditt tema benytter en annen metode, skriv inn din metode i feltet over.

en: Page Title Selector
nb_NO: Side tittel metode

en: Select
nb_NO: Velg

en: Template
nb_NO: Mal

en: Hide Title
nb_NO: Skjul tittel

en: Maintenance Mode ON
nb_NO: Vedlikeholdsmodus PÅ

en: Choose Template
nb_NO: Velg mal

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
nb_NO: For å aktivere vedlikeholdsmodus kreves det at du i forkant har definert en mal for vedlikeholdsmodus.

en: Edit Template
nb_NO: Redigér malen

en: Roles
nb_NO: Roller

en: Logged In
nb_NO: Innlogget

en: Who Can Access
nb_NO: Disse har tilgang

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
nb_NO: Kommer snart - viser en HTTP 200-kode, noe som betyr at nettsidene er klare til å bli indeksert.

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
nb_NO: Vedlikeholdsmodus viser en HTTP 503-kode. Dette fordi søkemotorer har registrert at de heller sjekker på nytt igjen på et senere tidspunkt. Vi anbefaler ikke å benytte denne metoden for mer enn noen dager.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
nb_NO: Velg mellom Kommer snart (som viser HTTP 200-kode) eller Vedlikeholdsmodus (som viser HTTP 503-kode).

en: Maintenance
nb_NO: Under vedlikehold

en: Coming Soon
nb_NO: Kommer snart

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Choose Mode
nb_NO: Velg modus

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
nb_NO: Sett hele nettløsningen i VEDLIKEHOLDSMODUS. Dette betyr at hele nettløsningen ikke er tilgjengelig online og nede midlertidig pga vedlikehold. Eller du kan velge moduset; KOMMER SNART, som betyr at siden er utilgjengelig inntil den er klar for lansering.

en: Maintenance Mode
nb_NO: Vedlikeholdsmodus

en: Paste Style
nb_NO: Lim inn stil

en: Bring to Front
nb_NO: Legg øverst

en: Space Between
nb_NO: Avstand mellom

en: List
nb_NO: Liste

[ctx: Shapes]
en: Book
nb_NO: Bok

[ctx: Shapes]
en: Split
nb_NO: Splitt

[ctx: Shapes]
en: Arrow
nb_NO: Pil

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
nb_NO: Bølgemønster

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
nb_NO: Bølge pensel

[ctx: Shapes]
en: Waves
nb_NO: Bølger

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
nb_NO: Asymmetrisk kurve

[ctx: Shapes]
en: Curve
nb_NO: Kurve

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
nb_NO: Viftens gjennomsiktighet

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
nb_NO: Skråstillingens gjennomsiktighet

[ctx: Shapes]
en: Tilt
nb_NO: Skråstilling

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
nb_NO: Asymmetrisk triangel

[ctx: Shapes]
en: Triangle
nb_NO: Triangel

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
nb_NO: Pyramider

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
nb_NO: Sikksakk

[ctx: Shapes]
en: Clouds
nb_NO: Skyer

[ctx: Shapes]
en: Drops
nb_NO: Dråper

[ctx: Shapes]
en: Mountains
nb_NO: Fjell

en: Invert
nb_NO: Invertér

en: Flip
nb_NO: Snu om

en: Shape Divider
nb_NO: Skille mellom seksjoner

en: Navigation Width
nb_NO: Navigasjonens bredde

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
nb_NO: Legg inn din egen ID uten firkant-tegnet. F.eks:  minegen-id

en: Hover
nb_NO: Muspeker over

[ctx: Background Control]
en: Angle
nb_NO: Vinkel

[ctx: Background Control]
en: Second Color
nb_NO: Neste farge

[ctx: Background Control]
en: Location
nb_NO: Plassering

[ctx: Background Control]
en: Gradient
nb_NO: Forløpning

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
nb_NO: Huker du av her så deaktiverer du Elementors Standard farger. Dette gjør at den da kun benytter fargene som er satt i ditt tema.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
nb_NO: Huker du av denne så deaktiverer du Elementors Standard fonter. Dette gjør at den da kun benytter fonter som er definert i ditt tema.

en: Video Tutorials
nb_NO: Hjelpevideoer

en: View Elementor Video Tutorials
nb_NO: Sjekk ut alle Elementors hjelpevideoer

en: View Elementor Documentation
nb_NO: Sjekk ut Elementors dokumentasjon

en: Docs & FAQs
nb_NO: Dokumentasjon og ofte stilte spørsmål

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
nb_NO: Skriv inn din gamle og nye URL for din WordPress-installasjon for å oppdatere alle Elementor data (Relevant ved domene-overføringer eller flytting til 'HTTPS').

en: Update Site Address (URL)
nb_NO: Oppdatér nettløsningens adresse (URL)

note: translators: %s: WordPress backups documentation.
en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
nb_NO: <strong>Viktig:</strong> Det er virkelig å anbefale at du <a target="_blank" href="%s">tar en backup av din database</a> før du tar i bruk ERSTATT URL.

en: Replace URL
nb_NO: Erstatt URL

note: translators: 1: Human readable time difference, 2: Date.
en: %1$s ago (%2$s)
nb_NO: %1$s siden (%2$s)

en: Autosave
nb_NO: Autolagre

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
nb_NO: Det ser ut til at funksjonen TIDLIGERE VERSJONER ikke er tilgjengelig for ditt nettsted.

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
nb_NO: Versjonshistorikken lar deg lagre tidligere steg i ditt designarbeid, og hele tiden muligheten til å hoppe tilbake til den versjonen du ønsker.

en: No Revisions Saved Yet
nb_NO: Ingen lagrede versjoner tilgjengelig ennå.

en: Revision
nb_NO: Revisjon

en: By
nb_NO: Av

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
nb_NO: Start utformingen av din nettside, og du vil finne hele versjonshistorikken her.

[ctx: System Info]
note: translators: 1: Minimum recommended_memory, 2: Preferred memory, 3: WordPress wp-config memory documentation.
en: We recommend setting memory to at least %1$s. (%2$s or higher is preferred) For more information, read about <a href="%3$s">how to increase memory allocated to PHP</a>.
nb_NO: Vi anbefaler at du setter minnet ditt til minimum %1$s. (%2$s eller høyere er å foretrekke). For mer informasjon, les om <a href="%3$s">hvordan du kan øke minne allokert til PHP</a>.

en: Thousand Separator
nb_NO: Skilletegn for tusen

[ctx: Background Control]
en: Default
nb_NO: Standard

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
nb_NO: Egendefinert CSS lar deg legge til CSS-kode til alle widgets. Du vil se alle endringer direkte i editoren.

en: Meet Our Custom CSS
nb_NO: Velkommen til vår egendefinerte CSS editor

en: Custom CSS
nb_NO: Egendefinert CSS

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
nb_NO: Med denne funksjonen kan du lagre en widget som global. Globale widgets kan legges  til flere steder. Og du kan da redigere denne widgeten  fra én enkelt plass uten å måtte gå inn alle steder denne er benyttet.

en: Meet Our Global Widget
nb_NO: Velkommen til vår Globale Widget

en: Get more with Elementor Pro
nb_NO: Få mer ut av Elementor med Pro

en: Off
nb_NO: Av

en: On
nb_NO: På

en: Extra Large
nb_NO: Ekstra stor

en: Extra Small
nb_NO: Ekstra liten

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
nb_NO: Ugyldig data: Denne malens ID kan ikke være den samme som malen du nå jobber med. Vennligst velg en annen ID.

en: Skin
nb_NO: Utseende

en: Improve Elementor
nb_NO: Forbedre Elementor

en: %s are disabled
nb_NO: %s er deaktivert

en: Update changes to page
nb_NO: Oppdatér endringer på siden

en: No thanks
nb_NO: Nei takk

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
nb_NO: Skriv inn parent element selector til de seksjonene som du ønsker skal være fylt ut i full bredde på (F.eks: #primary / .wrapper / main etc). Lar du feltet så uten verdier, så følger den sidens bredde.

en: Stretched Section Fit To
nb_NO: Fullbredde seksjoner tilpasset til

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
nb_NO: Setter standard bredde for innholdet (seksjonen. Standard er satt til: 1140px)

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
nb_NO: Fyll ut seksjonen til full bredde av siden med JS.

en: Stretch Section
nb_NO: Full bredde på seksjonen

en: Learn more.
nb_NO: Lær mer.

en: Reverse Columns
nb_NO: Omvendt kolonnerekkefølge

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Link values together
nb_NO: Link verdier sammen

en: Shortcode
nb_NO: Kortkode

en: Remote
nb_NO: Ekstern

en: Import Now
nb_NO: Importér nå

en: Import Templates
nb_NO: Importér maler

en: Export Template
nb_NO: Eksportér mal

en: (no title)
nb_NO: (ingen tittel)

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
nb_NO: Ingen maler funnet i søppelbøtta.

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
nb_NO: Ingen maler funnet

[ctx: Template Library]
en: Search Template
nb_NO: Søk etter mal

[ctx: Template Library]
en: View Template
nb_NO: Vis mal

[ctx: Template Library]
en: All Templates
nb_NO: Alle maler

[ctx: Template Library]
en: New Template
nb_NO: Ny mal

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
nb_NO: Redigér mal

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
nb_NO: Legg til ny mal

[ctx: Template Library]
en: Add New
nb_NO: Ny mal

[ctx: Template Library]
en: Template
nb_NO: Mal

en: Local
nb_NO: Lokal

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
nb_NO: Elementors bibliotek oppdateres automatisk på daglig basis. Du kan også manuelt oppdatere om du ønsker ved å klikke på SYNK-knappen.

en: Sync Library
nb_NO: Synkronisér bibliotek

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Page
nb_NO: Side

en: Enter Template Name
nb_NO: Gi malen et navn

en: Export
nb_NO: Eksportér

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
nb_NO: Følg med! Flere flotte maler gjøres tilgjengelig hele tiden.

en: Back to Library
nb_NO: Tilbake til biblioteket

en: Insert
nb_NO: Sett inn

en: Library
nb_NO: Bibliotek

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Select your Structure
nb_NO: Velg din struktur

en: Add Template
nb_NO: Legg til mal

en: Template Library
nb_NO: Malbibliotek

en: Saved Templates
nb_NO: Lagrede maler

[ctx: System Info]
note: translators: %s: WordPress child themes documentation.
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
nb_NO: Hvis du ønsker å endre kildekoden for ditt tema, så anbefaler vi at du bruker et <a href="%s">child theme</a>.

en: Learn More
nb_NO: Mer info

en: Global Fonts
nb_NO: Globale skrifter

en: Hover Animation
nb_NO: Animasjon ved mus over

[ctx: Background Control]
en: Contain
nb_NO: Hold innenfor

en: Fast
nb_NO: Rask

en: Slow
nb_NO: Sakte

en: Disable Default Colors
nb_NO: Deaktivér standard farger

en: Default Fonts
nb_NO: Standard fonter

en: Color Palettes
nb_NO: Farge paletter

en: Entrance Animation
nb_NO: Inngangsanimasjon

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
nb_NO: Innrykk

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
nb_NO: Boks skygge

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Spread
nb_NO: Fordelt

en: Blur
nb_NO: Uskarp

en: Aside
nb_NO: På siden

en: Testimonial
nb_NO: Referanse

en: Official Color
nb_NO: Offisiell farge

en: Rounded
nb_NO: Avrunding

en: Social Icons
nb_NO: Sosiale ikoner

en: My Skill
nb_NO: Mitt erfaringsnivå

en: Custom Colors
nb_NO: Tilpassede farger

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Play Counts
nb_NO: Antall avspillinger

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Share Button
nb_NO: Del knapp

en: Download Button
nb_NO: Nedlastings knapp

en: Like Button
nb_NO: Liker knapp

en: Buy Button
nb_NO: Kjøpe knapp

en: Visual Player
nb_NO: Synlig avspiller grafikk

en: Background Overlay
nb_NO: Bakgrunnsoverlegg

en: Extended
nb_NO: Utvidet

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
nb_NO: Hvis du har et øyeblikk, så del gjerne med oss årsaken til at du nå deaktiverer Elementor.

en: Quick Feedback
nb_NO: Rask tilbakemelding

en: Please share the reason
nb_NO: Vennligst del med oss årsaken

en: Other
nb_NO: Annet

en: It's a temporary deactivation
nb_NO: Det er kun en midlertidig deaktivering

en: Please share which plugin
nb_NO: Vennligst oppgi hvilket plugin du refererer til

en: Update Now
nb_NO: Oppdatér nå

note: translators: %s: Elementor version.
en: View Elementor version %s details
nb_NO: Vis detaljer om Elementors versjon %s

note: translators: 1: Details URL, 2: Accessibility text, 3: Version number, 4: Update URL, 5: Accessibility text.
en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
nb_NO: Det finnes en ny versjon av Elementor tilgjengelig. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Vis versjon %3$s details</a> eller <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">oppdatér nå</a>.

en: I no longer need the plugin
nb_NO: Jeg trenger ikke denne utvidelsen lenger

en: I found a better plugin
nb_NO: Jeg fant en bedre utvidelse

en: I couldn't get the plugin to work
nb_NO: Jeg fikk ikke utvidelsen til å fungere

en: Custom URL
nb_NO: Egendefinert URL

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: General
nb_NO: Generelt

en: Wider
nb_NO: Bredere

en: Paste
nb_NO: Lim inn

en: Spacing
nb_NO: Avstand

en: Outside
nb_NO: På utsiden

en: Inside
nb_NO: På innsiden

en: Direction
nb_NO: Retning

en: Animation Speed
nb_NO: Hastighet på animasjonen

en: Additional Options
nb_NO: Tilleggsvalg

en: Image Stretch
nb_NO: Strekk bilde

en: Image Carousel
nb_NO: Bildekarusell

en: Animation Duration
nb_NO: Animasjonens lengde

en: Left Border Width
nb_NO: Venstre kantbredde

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
nb_NO: Du kan beskjære orginalbildet til akkurat den størrelsen du ønsker. Du kan også definere egen verdi for høyde og bredde slik at du beholder proposjonen fra orginalbildet.

en: Arrows and Dots
nb_NO: Piler og prikker

en: Controls Color
nb_NO: Kontroller fargevelger

en: Intro Portrait
nb_NO: Intro portrett

en: Intro Title
nb_NO: Intro tittel

en: Loop
nb_NO: Gjentagende

en: Video Options
nb_NO: Innstillinger for video

en: Display
nb_NO: Vis

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
nb_NO: Din server ser ikke ut til å ha ImageMagick eller GD installert og/eller aktivert! En av disse serverfunksjonene for bilder er påkrevd for at WordPress skal klare å endre bildestørrelser på bilder som lastes opp. Vennligst kontakt din server administrator for å få dette aktivert på din server før du fortsetter.

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
nb_NO: Valgfri

[ctx: Border Control]
en: Dotted
nb_NO: Punktlinje

[ctx: Border Control]
en: Dashed
nb_NO: Stiplet linje

[ctx: Border Control]
en: Double
nb_NO: Dobbel linje

[ctx: Border Control]
en: Solid
nb_NO: Heltrukket strek

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
nb_NO: Bildets dimensjon

en: Effect
nb_NO: Effekt

[ctx: Image Size Control]
en: Full
nb_NO: Full bredde

en: Fade
nb_NO: Ton inn/ut

en: Vertical Alignment
nb_NO: Vertikal justering

en: Infinite Loop
nb_NO: Uendelig gjentagelse

en: Dots
nb_NO: Prikker

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

[ctx: Typography Control]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Title HTML Tag
nb_NO: Tittel HTML Tagg

en: This is the heading
nb_NO: Dette er tittelen

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
nb_NO: Legg til din egendefinerte CSS-klasse UTEN punktum foran. Eks: my-class

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
nb_NO: Opplistingen av fonter som er i bruk om den valgte fonten ikke er tilgjengelig.

en: Pojo Themes
nb_NO: Pojo designmaler

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
nb_NO: Skråstilt

[ctx: Typography Control]
en: Italic
nb_NO: Kursiv

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
nb_NO: Kun små bokstaver

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
nb_NO: Stor forbokstav

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
nb_NO: Kun store bokstaver

en: Pause on Hover
nb_NO: Pause ved mus over

en: Slides to Show
nb_NO: Antall bilder som vises

en: Heading Color
nb_NO: Farge på overskrift

en: Boxed
nb_NO: Lik sidebredden

en: Wide
nb_NO: Bredde

en: Weight
nb_NO: Filstørrelse

en: Image Overlay
nb_NO: Bildeoverlegg

en: Suggested Videos
nb_NO: Anbefalte videoer

en: Aspect Ratio
nb_NO: Størrelsesforhold

en: Toggle Content
nb_NO: Veksling av innhold

en: Toggle Title
nb_NO: Veksle tittel

en: Toggle #2
nb_NO: Veksle #2

en: Toggle #1
nb_NO: Veksle #1

en: Toggle Items
nb_NO: Veksle elementer

en: Toggle
nb_NO: Veksle

en: Text Editor
nb_NO: Tekstbehandler

en: Tab Content
nb_NO: Fane innhold

en: Tab Title
nb_NO: Fane tittel

en: Tab #2
nb_NO: Fane #2

en: Tab #1
nb_NO: Fane #1

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Autoplay Speed
nb_NO: Avspillingshastighet for Autoplay

en: Arrows
nb_NO: Piler

en: Title Style
nb_NO: Stil for tittel

en: Web Designer
nb_NO: Webdesigner

en: e.g. Web Designer
nb_NO: f.eks. webdesigner

en: Inner Text
nb_NO: Innvendig tekst

en: Display Percentage
nb_NO: Vis prosentvis

en: Percentage
nb_NO: Prosentvis

en: For Example: About
nb_NO: For eksempel: Om oss

en: The ID of Menu Anchor.
nb_NO: ID-en for Meny anker.

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
nb_NO: Denne ID-en vil  være CSS ID-en du må benytte på din egen side. Uten #-tegnet.

en: Anchor
nb_NO: Anker

en: Image Position
nb_NO: Bildets posisjon

en: Image Spacing
nb_NO: Avstand rundt bildet

en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Image Box
nb_NO: Bildeboks

en: Icon Hover
nb_NO: Ikonets mus over status

en: Border Width
nb_NO: Rammens tykkelse

en: Rotate
nb_NO: Rotér

en: Square
nb_NO: Firkant

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Shape
nb_NO: Form

en: Framed
nb_NO: Innrammet

en: Stacked
nb_NO: Stablet

en: Text Indent
nb_NO: Tekstinnrykk

en: List Item
nb_NO: Liste

en: List Item #3
nb_NO: Liste element #3

en: List Item #2
nb_NO: Liste element #2

en: List Item #1
nb_NO: Liste element #1

en: Icon List
nb_NO: Ikonliste

en: HTML Code
nb_NO: HTML kode

en: Enter your title
nb_NO: Skriv inn en tittel

en: London Eye, London, United Kingdom
nb_NO: Fiskergata 23,  Svolvær, Norge

en: Map
nb_NO: Kart

en: Google Maps
nb_NO: Google kart

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Attachment Page
nb_NO: Vedleggssiden

en: Add Images
nb_NO: Legg til bilder

en: Image Gallery
nb_NO: Bildegalleri

en: Gap
nb_NO: Mellomrom

en: Color
nb_NO: Farge

en: Spacer
nb_NO: Avstandsholder

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Plus
nb_NO: Pluss

en: Number Prefix
nb_NO: Enhet foran nummeret

en: Ending Number
nb_NO: Sluttnummer

en: Starting Number
nb_NO: Startnummer

en: Counter
nb_NO: Teller

en: Autoplay
nb_NO: Autoavspilling

en: Choose Image
nb_NO: Velg bilde

en: Image
nb_NO: Bilde

en: After
nb_NO: Etter

en: Before
nb_NO: Før

en: Icon Position
nb_NO: Ikonets posisjon

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Justified
nb_NO: Justert

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: Large
nb_NO: Stor

en: Small
nb_NO: Liten

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Edit
nb_NO: Redigér

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
nb_NO: Jeg er en beskrivelse. Klikk på REDIGÉR-knappen for å endre denne teksten.

en: Title & Description
nb_NO: Tittel og beskrivelse

en: Danger
nb_NO: Fare

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Show
nb_NO: Vis

en: Active Color
nb_NO: Aktiv farge

en: Border Color
nb_NO: Rammefarge

en: Accordion Content
nb_NO: Innhold vist via trekkspill

en: Accordion Title
nb_NO: Tittel på trekkspill-visningen

en: Accordion #2
nb_NO: Trekkspill-visning #2

en: Accordion #1
nb_NO: Trekkspill-visning #1

en: View
nb_NO: Vis

en: Accordion Items
nb_NO: Trekkspill-visning enheter

en: Accordion
nb_NO: Trekkspill-visning

en: Sure! I'd love to help
nb_NO: Klart! Jeg liker å hjelpe til

en: You don't have permissions to download this file
nb_NO: Du har ikke rettigheter til å laste ned denne filen

en: Download System Info
nb_NO: Last ned system info

en: Copy & Paste Info
nb_NO: Kopiér og lim inn info

en: System Info
nb_NO: Systeminformasjon

en: Name
nb_NO: Navn

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Exclude Roles
nb_NO: Ekskludér roller

en: Post Types
nb_NO: Sidetyper

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Accent Text
nb_NO: Aksent tekst

en: Body Text
nb_NO: Tekst hovedfelt

en: Secondary Headline
nb_NO: Overskrift nr 2

en: Primary Headline
nb_NO: Hovedoverskrift

en: Accent
nb_NO: Aksent

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Secondary
nb_NO: Sekundær

en: Primary
nb_NO: Primær

en: Navigation
nb_NO: Navigasjon

en: Basic
nb_NO: Enkel

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Content Position
nb_NO: Innholdets plassering

en: Middle
nb_NO: Sentrert

en: Stretch
nb_NO: Full bredde

en: Column Position
nb_NO: Plassering i kolonnen

en: Minimum Height
nb_NO: Minimumshøyde

en: Min Height
nb_NO: Min. høyde

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Narrow
nb_NO: Smal

en: No Gap
nb_NO: Ingen mellomrom

en: Columns Gap
nb_NO: Avstand kolonner

en: Content Width
nb_NO: Innholdets bredde

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Column Width
nb_NO: Kolonnens bredde

en: CSS Classes
nb_NO: CSS klasser

en: Padding
nb_NO: Avstand rundt

en: Margin
nb_NO: Marg

en: Center
nb_NO: Senter

en: Text Align
nb_NO: Tekstjustering

en: Link Hover Color
nb_NO: Linkfarge ved mus over

en: Link Color
nb_NO: Linkfarge

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Column
nb_NO: Kolonne

en: Section
nb_NO: Seksjon

en: Structure
nb_NO: Struktur

en: Responsive
nb_NO: Responsiv

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Style
nb_NO: Stil

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Columns
nb_NO: Kolonne

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Color Palette
nb_NO: Fargepalett

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Discard
nb_NO: Forkast

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Responsive Mode
nb_NO: Responsiv modus

en: Widgets Panel
nb_NO: Widget panel

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Search Widget...
nb_NO: Søke-widget...

en: Add New Section
nb_NO: Legg til ny seksjon

en: Add Item
nb_NO: Legg til enhet

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Select Icon
nb_NO: Velg ikon

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
nb_NO: Bokstav avstand

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
nb_NO: Linjeavstand

[ctx: Typography Control]
en: Style
nb_NO: Stil

[ctx: Typography Control]
en: Weight
nb_NO: Tekst tykkelse

[ctx: Typography Control]
en: Family
nb_NO: Fontfamilie

[ctx: Typography Control]
en: Size
nb_NO: Størrelse

[ctx: Border Control]
en: Color
nb_NO: Farge

[ctx: Border Control]
en: Width
nb_NO: Bredde

en: Dashed
nb_NO: Stiplet

en: Dotted
nb_NO: Punktlinje

en: Double
nb_NO: Dobbel

en: Solid
nb_NO: Heltrukken

en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Border Control]
en: Border Type
nb_NO: Ramme type

[ctx: Background Control]
en: Size
nb_NO: Størrelse

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
nb_NO: Repeter-y

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
nb_NO: Repeter-x

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
nb_NO: Ingen repetering

[ctx: Background Control]
en: Repeat
nb_NO: Repeter

[ctx: Background Control]
en: Fixed
nb_NO: Fast bredde

[ctx: Background Control]
en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
nb_NO: Bunn høyre

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
nb_NO: Bunn senter

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
nb_NO: Bunn venstre

[ctx: Background Control]
en: Center Right
nb_NO: Senter høyre

[ctx: Background Control]
en: Center Center
nb_NO: Senter senter

[ctx: Background Control]
en: Center Left
nb_NO: Senter venstre

[ctx: Background Control]
en: Top Right
nb_NO: Topp høyre

[ctx: Background Control]
en: Top Center
nb_NO: Topp senter

[ctx: Background Control]
en: Top Left
nb_NO: Topp venstre

[ctx: Background Control]
en: Background Image
nb_NO: Bakgrunnsbilde

[ctx: Background Control]
en: Image
nb_NO: Bilde

[ctx: Background Control]
en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

[ctx: Background Control]
en: Color
nb_NO: Farge

[ctx: Background Control]
en: Background Type
nb_NO: Bakgrunnstype

[ctx: Background Control]
en: Classic
nb_NO: Klassisk

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Top
nb_NO: Topp

en: Edit with Elementor
nb_NO: Redigér med Elementor

en: &#8592; Back to WordPress Editor
nb_NO: &#8592; Tilbake til WordPress editoren

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Default
nb_NO: Standard

en: Slides to Scroll
nb_NO: Antall bilder per skroll

en: Play Icon
nb_NO: Ikon for avspilling

en: Choose Sidebar
nb_NO: Velg sidestolpe

en: Sidebar
nb_NO: Sidestolpe

en: Icon Spacing
nb_NO: Ikonavstand

en: Icon Box
nb_NO: Ikonboks

en: Menu Anchor
nb_NO: Menyanker

en: Secondary Color
nb_NO: Sekundærfarge

en: Primary Color
nb_NO: Primærfarge

en: Heading
nb_NO: Overskrift

en: Media File
nb_NO: Mediefil

en: Border
nb_NO: Kantlinje

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
nb_NO: Du kan kopiere innholdet i feltet under som enkel tekst ved å bruke Ctrl+C / Ctrl+V:

en: No
nb_NO: Nei

en: Fit To Screen
nb_NO: Tilpass til skjerm

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Border Radius
nb_NO: Avrundet kantlinje

en: Tablet
nb_NO: Nettbrett

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
nb_NO: Bakgrunn reserveløsning

[ctx: Background Control]
en: Video Link
nb_NO: Videolenke

en: Alert
nb_NO: Varsel

en: No sidebars were found
nb_NO: Ingen sidestolper funnet

en: Progress Bar
nb_NO: Progresjonsslinje

en: Cool Number
nb_NO: Engasjerende tall

en: Number Suffix
nb_NO: Endelse etter tallet

en: Typography
nb_NO: Skriftbilde

en: Loading
nb_NO: Laster

[ctx: Typography Control]
en: Typography
nb_NO: Design

[ctx: Typography Control]
en: Transform
nb_NO: Gjør om

[ctx: Background Control]
en: Position
nb_NO: Posisjon

[ctx: Background Control]
en: Cover
nb_NO: Heldekkende

en: More Palettes
nb_NO: Flere fargepaletter

en: Divider
nb_NO: Skillelinje

en: HTML Tag
nb_NO: HTML emneknagg

en: Tabs Items
nb_NO: Faneenheter

en: Slide
nb_NO: Lysbilde

en: Themes
nb_NO: Temaer

[ctx: Background Control]
en: Width
nb_NO: Bredde

en: Player Controls
nb_NO: Videoavspillers kontroller

en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Posts
nb_NO: Innlegg
